Terve kohtumise parajat ülekaalu omanud kodumeeskonna viis 65. minutil juhtima Fernando Torres.

See seis püsis peaaegu mängu lõpuni ja siis hakkas juhtuma - kõigepealt sai ManU kaitsja Nemanja Vidic 89. minutil ja Liverpooli poolkaitsja Javier Mascherano teisel üleminutil punase kaardi.

Aga Liverpooli järgmisel rünnakul lõi David Ngog 2:0 ja mäng oli tehtud.

Teistes tänastes mängudes alistas Bolton 3:2 Evertoni, võiduvärava lõi 89. minutil Ivan Klasnic, ülejäänud mängud lõppesid võitlusliku 2:2 viigiga.

Manchester City ja Fulham mängus löödi kõik väravad ajavahemikus 54.-68. minutini. Kodumeeskond läks 2:0 ette, kuid Fulham viigistas kiiresti.

Kahe Londoni klubi West Hami ja Arsenal kohtumises läksid "kahurimehed" avapoolajal Robin van Persie ning Willam Gallase tabamustest juhtima, kuid lõpuks võitlesid väljakuperemehed välja väärtusliku viigipunkti.

Värava vormistasid Carlton Cole 74. ja Alessandro Diamante 80. minutil penaltist.