Kuigi Itaalia koondise ründajal oli mängus võimalusi terve kübaratriki jagu, siis 61 platsil viibitud minuti jooksul ta jalga valgeks ei saanud. Kahel korral jäeti ta värava ees markeerimata ning lasti peaga löögile ning ühe suurepärase šansi luhtas ta Huglo Lloris' prohmakast tekkinud kauglöögist.

Liverpooli väravad lõid 8. minutil Raheem Sterling, 49. minutil penaltist Steven Gerrard ja 60. minutil Liverpooli uus vasakkaitsja Alberto Moreno.

Hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega alustanud Liverpool jätkab tabelis viiendal kohal, Tottenham on sama saldo juures kuues.

Teises kell 15.30 alanud mängus oli Aston Villa 2:1 parem Hull Cityst. Õhtuses mängus tegid Leicester City ja Arsenal esimese koduäljakul 1:1 viigi.