Avapoolajal tabas Jürgen Kloppi meeskonda seejuures suur tagasilöök, sest nende rünnakute liider Philippe Coutinho veeti 34. minutil hüppeliigesevigastuse tõttu kanderaamiga platsilt ära.

Paremuse suutis kodumeeskond maksma panna alles viimasel veerandtunnil, kui Coutinho asemel väljakule sekkunud Divick Origi 75. minutil võiduvärava lõi ning James Milner penaltist 90. minutil eduseisu kasvatas. Liverpool on erinevates sarjades kokku kaotuseta nüüd juba 14 järjestikuses matšis.

Ragnar Klavan vaatas tänast mängu taas varumeestepingilt.

Hullumeelne kohtumine peeti Walesis, kus Swansea tuli kahel korral kaotusseisust välja ning alistas Fernando Llorente kahe lisaajal löödud värava toel Crystal Palace'i 5:4.

Manchester City tuli kaotusseisust välja ja alistas võõrsil Sergio Agüero väravatest 2:1 Burnley. Tiitlikaitsjal Leicester Cityl õnnestus kahel korral kaotusseisust välja tulla ja teha kodus 2:2 viik Middlesbrough'ga. Hull City viigistas kodus 1:1 West Bromwich Albioniga.

Vähemalt kuni vooru maiuspalani, kus Londoni Chelsea võõrustab kell 19.30 Tottenham Hotspuri, on Liverpool liiga liider. Liverpoolil ja Manchester Cityl on nimelt 30 ja Chelseal 28 punkti.