Liverpooli viis 20. minutil juhtima Daniel Agger, 39. minutil viigistas skoori ManU korealane Ji-Sung Park. (Meeste nimede peale klõpsates näeb väravaid).

Enne mängu kutsusid mõlema meeskonna peatreenerid mängjaid ja fänne üles käituma vastutustundlikult. Tegemist oli esimese kohtumisega ManU ja Liverpooli vahel pärast skandaalset 1:1 viiki oktoobris, kus Liverpooli uruguailasest ründaja Luis Suarez solvas rassistlikult prantslast Patrice Evrad ning selle eest hiljem kaheksamängulise võistluskeelu sai.

"Tahame, et räägitaks ainult mängust, mitte millestki muust," ütles ManU peatreener Sir Alex Ferguson.

Teises praeguseks lõppenud FA Cupi neljanda ringi mängus võitis Londoni Chelsea võõrsil Juan Mata 62. minuti väravast 1:0 Queens Park Rangersit.