Avamängu 1:0 võitnud Liverpool lasi türklastel viigistada 72. minutil, kui täpne oli Tolgay-Ali Arslan. Normaalajal ega lisaajal enam väravaid ei löödud ning nii otsustatigi edasipääseja penaltidega, mille võitis napilt 5:4 Türgi klubi.

Tottenham Hotspur mängis Fiorentina vastu avakohtumise 1:1 viiki, kuid kaotas kordusmängu 0:2. Väravate autoriteks olid Mario Gomes ja Mo Zalah.

Napilt pääses edasi ka Milano Inter, alistades kahe mängu kokkuvõttes Glasgow Celtici 4:3. Korduskohtumise 1:0 võidu kindlustas itaallastele 88. minutil Fredy Guarin.

Henrik Ojamaa mängijaõiguseid omav Varssavi Legia pidi tunnistama Amsterdami Ajaxi 3:0 paremust ning jäi kahe mängu kokkuvõttes alla 0:4.

Edasi pääsesid veel Sevilla (alistades Mönchengladbach'i 4:2), Villareal (Red Bull Salzburg, 5:2), Kiievi Dünamo (Guingamp 4:3).