Teisipäevastes korduskohtumises alistas Liverpool kodumurul äärmiselt dramaatiliselt kulgenud matšis Arsenali 4:2 ja võitis kokkuvõttes 5:3.

Chelsea sai kodustaadionil Türgi klubist jagu 2:0 ja oli kahe mängu kokkuvõttes parem 3:2.

Liverpoolis viis Abou Diaby külalised 13. minutil juhtima, kuid soomlasest keskkaitsja Sami Hyypiä (pildil) viigistas seisu 30. minutil, suunates peaga palli postipõrkega võrku pärast Steven Gerrardi nurgalööki.

Liverpooli viis 69. minutil suurepärase löögiga trahvikastist juhtima Fernando Torres, mängides üle teda katnud Philippe Senderosi, keda võib lugeda “patuoinaks” ka Hyypiä värava puhul.

Arsenalile tõi lootuse tagasi Emmanuel Adebayori värav 84. minutil, kellele andis suurepärase söödu Theo Walcott, kes eelnevalt alustas rünnakut oma väljakupoolelt ja mängis mööda neljast Liverpooli mängijast.

Kuid juba järgmisel Liverpooli rünnakul tõmbas Kolo Toure trahvikastis maha Ryan Babeli ja Gerrard realiseeris kindlalt penalti. Viimase värava lõi üleaja teisel minutil Babel.

Chelsea lõi avavärava juba 4. minutil, kui Joe Cole’i nurgalöögi suunas peaga väravasse trahvikastis täiesti vabaks jäetud Michael Ballack. Teise värava autor oli mängu lõpus Frank Lampard, kes sai hea söödu Michael Essien’ilt.

Tulemused:

Liverpool — Arsenal 4:2 (1:1). 30. Sami Hyypiä, 69. Fernando Torres, 85. pen. Steven Gerrard, 90.+2. Ryan Babel — 13. Abou Diaby, 84. Emmanuel Adebayor.

Chelsea — Fenerbahce 2:0 (1:0). 4. Michael Ballack, 87. Frank Lampard.

Kolmapäeval kohtuvad teiste veerandfinaalide korduskohtumistes Manchester United — AS Roma (1. mäng 2:0) ja Barcelona — Schalke 04 (1:0).