Pärast šokeerivat 2:0 kaotust Möchengladbachilt, näitasid Bayerni mängijad seekord oluliselt kvaliteetsemat mängu ning lõpetasid lõpuks heas hoos oleva Dortmundi seitsmemängulise kaotusteta seeria. Esimesel poolajal näidati mõlemalt poolt üsna kinnist mängu, kuid 9 minutit enne lõppu suutis Lewandowski peaga skoorida.

Teisel poolajal suutis Dortmund Bayerni surve alla panna, kuid väravani siiski ei jõudnud. Muuhulgas võis Bayerni peatreener Pep Guardiola rahul olla ka kauaaegsete puudujate Philipp Lahmi ja Thiago Alcantara naasmisega palliplatsile.

Bayern sammub kindlalt järjekordse Saksamaa meistritiitli poole, samas kui Dormund on kehva alguse järel kogunud 33 punkti, jäädes viie punktiga maha Ragnar Klavani koduklubist Augsburgist.