Arsenal läks kohtumist Tottenhami vastu 39. minutil Aaron Ramsey tabamusest juhtima ning võis kindlamalt vastu minna ka vaheajale. 60. ja 62. minutil korraldasid tormi Arsenali väravavahile (Peter Cechi puudumisel seisis postide vahel David Ospina) Toby Alderweireld ja Harry Kane. Viigipunkti päästis Arsenalile 76. minutil Alexis Sanchez.

55. minutist alates mängis Arsenal ühe mehega vähemuses, sest teise kollase kaardi sai Francis Coquelin.

Leicesterile tõi täna võõrsilt 1:0 võidu Watfordi vastu Riyad Mahrezi 56. minuti tabamus. Tabelijuhil Leicesteril on 9 vooru enne hooaja lõppu 60 punkti, Tottenham on 55 punktiga teine, Arsenal 52 silmaga kolmas. Mängu vähem pidanud Manchester Cityl on 50 silma.