Leicester läks kohtumist 27. minuti penaltist (Riyiad Mahrez) juhtima, kuid lasi juba viie minuti pärast Evertonil viigistada (Romelu Lukaku). 65. minutil määras kohtunik külalistele järjekordse penalti, mille Mahrez uuesti realiseeris ning nelja minuti pärast skooris 3:1 seisuks Shinji Okazaki.

89. minutil vormistas lõppskooriks 2:3 Kevin Mirallas, kuid viigini kodumeeskond enam ei jõudnud.

Teise järjestikuse kaotuse pidi vastu võtma Manchester Unite, kes kaotas 1:2 Norwichile. Võõrsil mänginud Norwich läks 38. ja 54. minuti väravatest 2:0 juhtima, 66. minutil skooris alles ManU.

Jose Mourinho vallandanud Londoni Chelsea alistas uue peatreeneri Guus Hiddinki silme all 3:1 Sunderlandi. Hollandlane istus täna veel tribüünil klubi omaniku Roman Abramovichi ja endise ründaja Didier Drogba kõrval.

Tabel: 1. Leicester 38, 2. Arsenal 33, 3. Manchester City 32, 4. Tottenam 29, 5. Manchester United 29, 6. Crystal Palace 29.