Külalised asusid 20. minutil küll Vitolo värava läbi juhtima, aga 31. minutil Lionel Messi poolt võrku saadetud karistuslöögi abil mindi poolajale juba 1:1 viigiseisul.

Kohe teise kolmveerandtunni alguses tegi Luis Suarezi söödust seisuks 2:1 keskkaitsja Gerard Pique ja nii teenisidki Luis Enrique hoolealused järjekordsed võidupunktid.

Kataloonia suurklubi on nüüd 26 mängust kogunud 66 punkti, edestades lähimat konkurenti Atletico Madridi kaheksa silmaga. Madridi Real jääb kolmandal kohal Barcelonast aga juba 12 silma kaugusele. Sevilla jagab 41 punktiga 5.-6. kohta.

Ühtlasi sai eilsega jätku Barcelona muljetavaldav seeria, kus nad viimased 9 liigakohtumist vaid võite tunnistanud on. Ainus 2016. aastanumbri sees tehtud viik La Ligas pärineb 2. jaanuarist, kui võõral väljakul lepiti 0:0 viiki linnarivaal Espanyoliga. Kõikide sarjade peale on Barcelona kaotuseta püsinud aga 34 kohtumist, viimane allajäämine pärineb 3. oktoobrist, kui just Sevilla 2:1 paremust tunnistati.