Kui vaadata Euroopa viite suuremat jalgpalliliigat, siis hooaja alguse järjestikkuste kaotuste rekord kuulus seni ainult Manchester Unitedile, kes kaotas Inglismaa kõrgliigas hooajal 1930/31 samuti 12 esimest matši. Nüüd võib Benevento saada rekordi ainuomanikuks, kui nädalavahetusel kohtutakse Itaalia kõrgliigas Sassuologa.

Kõige lähemal oli Benevento punktile kohtumises Cagliariga, mis kaotati lõpuks 1:2. Toona suutis Benevento lüüa matši 94. minutil viigivärava, kuid mängu viimasest puutest suutis Cagliari 95. minuti tabamusest ikkagi võita.

Klubi karismaatiline omanik Oreste Vigortio teab täpselt, keda kaotustejadas süüdistada. “Probleem on meie linnas. Seda linna on alati seostatud nõidadega. Seal ongi probleem. Jah, ma olengi ebausklik,“ sõnas Vigortio Itaalia meediale.