Inglased asusid kohtumist juhtima 68. minutil — David Beckhami antud suurepärase vabalöögi suunas peaga Brasiilia väravasse John Terry.

Diego viigivärav sündis samuti peaga, kui ta saatis väravasse Gilberto Silva antud tsenderduse. Tulemusega 1:1 kohtumine lõppeski.

19. minuti Gilberto Silva värava korral fikseeris kohtunik suluseisu, kordus näitas, et vilemees võis selles situatsioonis eksida.

Pärast eelmise aasta MMi esmakordselt Inglismaa koondisse pääsenud Beckham oli osaline enamikus kodumeeskonna rünnakutes ja tegi hea mängu. 29. minutil vuhises tema karistuslöök napilt väravast mööda.

Inglaste peatreener Steve McClaren ei olnud kohtumise järel David Beckhami kiitmisega kitsi, nimetades teda maailma parimaks parempoolkaitsjaks.

Inglismaa järgmine mäng on kolmapäeval Tallinnas Eesti vastu.

Meeskondade koosseisud:
Inglismaa: Robinson, Carragher, King, Terry (Brown 72), Shorey, Beckham (Jenas 77), Gerrard, Lampard (Carrick 88), Cole (Downing 62), Smith (Dyer 62), Owen (Crouch 83).

Brasiilia: Helton, Daniel (Maicon 65), Naldo, Juan, Gilberto, Ronaldinho, Mineiro (Edmilson 63), Gilberto Silva, Kaka (Alves 71), Robinho (Diego 74), Vagner Love.