Frank Lampard viis küll 10. minutil kodumeeskonna juhtima, kuid veerand tundi hiljem inglaste puurivahi Paul Robinsoni eksimuse järel Kevin Kuranyi viigistas ja avapoolaja lõpul lõi Saksamaa koondise debütant Christian Pander kauglöögist 2:1.

Teisel poolajal olid küll inglased mänguliselt natuke paremad, kuid kaotusest nad ei pääsenud. Kieron Dyeril avanes teisel poolajal kaks väravavõimalust, John Terry pealöök tõrjuti väravajoonelt.

Inglased on nüüd vanal ja uuel Wembley staadionil kaotanud sakslastele kokku kuus korda.

Inglismaa algkoosseis: Robinson, Richards, Ferdinand, Terry, Shorey, Beckham, Carrick, Lampard, Joe Cole, Smith, Owen.
Saksamaa algkoosseis: Lehmann, Friedrich, Mertesacker, Metzelder, Lahm, Odonkor, Schneider, Hitzlsperger, Pander, Trochowski, Kuranyi.