Carlo Ancelotti juhendatav Madridi meeskond läks mängu Sergio Ramose ning Gareth Bale`i väravatest kiiresti 2:0 juhtima ning paistis, et pealinnaklubi teine järjestikune võit on vaid vormistamise küsimus.

Realil oli esimesel pooltunnil suisa kümmekond väravavõimalust, ent realiseerida suudeti neist vaid kaks. Sociedad, kes oli avavoorus jäänud tulemusega 0:1 alla Eibarile, sai oma mängu käima avapoolaja viimasel veerandtunnil, mil meeskond jõudis Inigo Martínezi ja David Zurutuza väravatest viigini.

Sociedadi kummastav tagasitulek jätkus teisel poolajal, kui Zurutuza 61. minutil Jagoba Arrasate juhendatava meeskonna 3:2 juhtima viis. Lõppskooriks vormistas 4:2 endine Londoni Arsenali ründaja Carlos Vela.

Hispaania kõrgliigas on vaid üks meeskond, FC Barcelona, suutnud mõlemad senipeetud mängud võita. Madridi Real ja Real Sociedad jagavad 3 punktiga seitsmendat kohta.

Real Sociedad 4-2 Madridi Real (2-2)
35′ Martinez, 41′, 61′ Zurutuza, 75′ Vela – 5′ Ramos, 11′ Bale