Adam Lallana viis Liverpooli 26. minutil juhtima, kuid Crystal Palace viigistas 43. minutil 1:1 ning lisas teisel poolajal veel kaks tabamust. Külaliste eest said jala valgeks Jason Puncheon, Wilfried Zaha ja Glenn Murray.

Gerrardile oli see eelviimane kohtumine Premier League'is. Järgmisel hooajal mängib Liverpooli legend juba ookeanitaguses MLS liigas.

Liigasse püsimajäämise nimel pidas kõva lahingu Leicester City, kes kindlustas koha Premier League'is ka järgmiseks aastaks 0:0 viigiga Sunderlandi vastu.

Keeruliseks muutus aga Hull City (34 p) seis, kes kaotas 0:2 Tottenhamile ning vajab väljalangemise vältimiseks viimasest voorust Manchester Unitedi vastu võitu. Ohutsoonis on veel ka Sunderland (37 p) ja Newcastle United (36 p), kuid eeldusel, et ManU siiski Hulli alistab, jäävad viimased liigasse püsima ka kaotuse korral.

Esiliigasse kukuvad juba kindlasti 30 punkti peal olevad Burnley ja Queens Park Rangers.