FC Liverpool ei suutnud Prahas toimunud mängus võtta võitu kohaliku Sparta vastu ning mängis välja oma neljanda viigi, tulemusega 0:0.

Leverkusenil ei olnud mingeid probleeme Harkivi Metalisti vastu. Saksa klubi võitis võõrsil kindlalt 4:0. Lisaminutitel suutis Sidney Ram 2:0 eduseisu neljale kasvatada, lüües kiirelt kaks väravat. Teised väravad lõid 73. minutil Gonzalo Castro ning Eren Derdiyok 23. minutil.

Ajax alistas võõrsil Anderlechti. 55. minutil ei suutnud Andelechti Marcin Wasilewski 0:1 kaotusseisus realiseerida penaltit ning järgmise 12 minutiga lõi Ajax "karistuseks" veel kaks väravat. Ajaxi viis 32. minutil juhtima Toby Alderweireld. 59. minutil lõi värava Eriksen Christian Eriksen, 67. Mounir El Hamdaoui. Lõppseis 3:0.

Kiievi Dinamo ei andnud Besiktasele võimalust, alistades vastased võõrsil 4:1. Seisul 1:1 viis Andri Ševtšenko Dinamo jäädavalt ette. 6. minutit hiljem vormistas Yussuf Ayila seisuks 3:1. 90. minutil realiseeris Oleg Gussev penalti. Lõppseis 4:1.

Venemaa meister Zeniit ei suutnud jagu saada šveitslaste Young Boysist ning pidi koju naasma 1:2 kaotusega. 20. minutil viis Nicolas Lombaerts Peterburi klubi küll juhtima, kuid 46. minutil Senad Lulić viigistas ning lisaaja viimasel minutil lõi võiduvärava vahetusest sisse tulnud Emmanuel Mayuka.