Iisrael alustas 23600 pealtvaataja ees peetud kohtumist aktiivsemalt ja pääses ohtlikult löögile juba teisel mänguminutil — Tihhon Šisov eksis olukorra hindamisel ja Iisrael sai Eesti koondise värava lähedalt pealöögi sooritada, mille Mart Poom tõrjus.

Viiendal mänguminutil teenis Iisrael Taavi Rähni vea järel ohtliku vabalöögi, mis läks aga eestlaste õnneks müürist vastu jooksnud Aleksandr Dmitrijevi rikošetist napilt mööda.

Skoori avas kodumeeskond 20. minutil, mil esimesena jõudis lahtise pallini Iisraeli poolkaitsja Idan Tal, kes saatis karistusala joonelt palli Eesti väravasse.

Vaid kaks minutit hiljem oli Iisrael lähedal eduseisu suurendamisele, kuid kapteni Yossi Benayoni lähedalt sooritatud pealöök läks napilt mööda.

29. minutil teenis Eesti koondis Tarmo Neemelole tehtud vea eest vabalöögi, kuid Dmitri Kruglovi löök ei olnud täpne. Kaks minutit hiljem läks Iisrael 2:0 juhtima, kui tagaposti lähedalt lõi vigastusest räsitud Eesti koondise vastu peaga värava Roberto Colauti.

Juba 40. mänguminutil tegi Eesti koondise peatreener Jelle Goes esimese vahetuse, kui saatis Taavi Rähni asemel platsile Tarmo Kingi. Avapoolaeg lõppes 2:0.

Teisel poolajal tõi Goes veerandtunnise mängu järel Tarmo Neemelo asemele ründesse Oliver Konsa. Eesti parim väravavõimalus avanes mõned minutid hiljem, kui Joel Lindpere löögist põrkas pall rikošetiga Andres Operile, kes aga ei suutnud väravavahiga üks-ühele jäädes olukorda realiseerida ja lõi üle.

71. minutil pääses ohtlikult peaga löögile Tarmo Kink, kuid Iisraeli puurivaht Dudu Aouate suutis selle löögi raskustega tõrjuda.

78. minutil kasutas Eesti kaitses valitsenud ebakõla ja Mart Poomi hilinenud väravast väljajooksu ära vahetusest platsile tulnud 17-aastane Ben Sahar, kes lõi 3:0. Sama mees seadis mõned minutil hiljem tabloole juba seisuks 4:0 ja seda ilusast kauglöögist. Sellise tulemusega ka mäng lõppes ja Eesti on nüüd valiksarjas kaotanud kõik viis kohtumist, suutmata ise siiani lüüa ühtegi väravat.

Järgmine mäng on Eestil 2. juunil kodus Horvaatiaga. Neli päeva hiljem mängitakse Tallinnas Inglismaaga.

Meeskondade koosseisud:
Iisrael: 1-Dudu Aouate, 2-Yuval Shpungin, 3-Tal Ben Haim, 5-Shimon Gershon, 14-Yoav Ziv, 11-Idan Tal (88. 18-Salim Toamah), 10-Walid Badier, 7-Amit Ben Shushan (70. 19-Gal Alberman), 15-Yossi Benayoun, 8-Toto Tamuz (65. 16-Ben Sahar), 9-Roberto Colauti.
Eesti: 1-Mart Poom, 2-Tihhon Šišov, 3-Marek Lemsalu, 4-Alo Bärengrub, 5-Dmitri Kruglov, 6-Aleksandr Dmitrijev, 7-Andres Oper, 8-Taavi Rähn (40. 18-Tarmo Kink), 9-Tarmo Neemelo (61. 17-Oliver Konsa), 10-Joel Lindpere (80. 16-Gert Kams), 11-Ragnar Klavan.