Dortmund juhtis 66. minutiks Jadon Sancho, Mario Götze ja Raphael Guerreiro väravatest juba 3:0, ent viimane veerandtund kujunes koduväljakul mänginud Borussia jaoks parajaks õudusunenäoks. Esmalt lõi Ishak Belfodil 75. minutil ühe värava tagasi, kulus kaheksa minutit ja Pavel Kaderabek tegi seisuks 2:3. Veel neli minutit hiljem lõi Belfodil oma teise värava, päästes Hoffenheimile viigipunkti.

Kuna Müncheni Bayern võitis eile tänu Robert Lewandowski kahele tabamusele kodus Schalket 3:1, vähenes Dortmundi edumaa Bayerni ees viiele punktile.

Juba kolmapäeval alustab Dortmund Meistrite liiga kaheksandikfinaalseeriat, kui kohtub Londonis kohaliku Tottenhamiga. Bayerni seeria Liverpooli vastu algab nädal hiljem Anfieldi staadionil.