Külalisvõistkond, kes asub liigatabelis kolmandal kohal, läks mängu 13. minutil juhtima, kui Juan Mata eeldatava soosiku juhtima viis.

Kahvatu avapoolaja järel sai mängu käima West Ham, kes 63. minutil Carton Cole`i väravast seisu viigistas ning 86. minutil vahetusmehe Mohamed Diamé tabamusest 2:1 juhtima asus.

Ka peale kaotusseisu jäämist ei suutnud Chelsea ohtlikke olukordi luua, sest ründamist jätkas kodumeeskond. 87. minutil väljakule pääsenud Modibo Maiga tegi 90. minutil lõppskooriks 3:1.

Chelsea viimane võit koduses liigas pärineb 20. oktoobrilt. Veidi enam kui nädal aega tagasi Chelsea peatreeneriks määratud Rafael Beniteze juhendamisel on meeskond saanud kaks viiki ja ühe kaotuse.

Vaadates Roman Abramovitš senist tegutsemist Chelsea peatreeneritega, pole üldse kindel, kui kaua Benitez, keda ei poolda klubi poolehoidjad ega enamus mängijatest, Londoni klubi eesotsas veel püsib.

Vooru kõige erilisemaks mänguks võib pidada aga ilmselt Readingu ja Manchester Unitedi vahelist kohtumist, kus löödi esimese 34 minutiga suisa 7 väravat. Võidu noppis lõpuks ManU.