David Villa viis 9. minutil Valencia juhtima, kuid Chelsea`le kindlustasid kolm võidupunkti Joe Cole`i 21. ja Didier Drogba 71. minuti väravad.

Teises sama alagrupi mängus võitis Schalke Jermaine Jonesi ja Kevin Kuranyi teise poolaja väravatest võõrsil Rosenborgi 2:0. Kahe vooru järel on tabelijuht Chelsea 4 punktiga, Valencial ja Schalkel on 3 ning Rosenborgil 1 punkt.

C-alagrupi mängus Roomas viis Ruud Van Nistelrooy kahel korral Madridi Reali juhtima, kuid Lazio teenis 2:2 viigi. Kodumeeskonna mõlema tabamuse eest hoolitses Goran Pandev.

Bremeni Werder läks küll kodus Olympiakose vastu juhtima, kuid viimase veerandtunniga lõid külalised kolm vastuseta jäänud väravat, võites 3:1. Selles grupis on Realil ja Olympiakosel 4, Laziol 2 ja Bremenil 0 punkti.