Itaalias San Sirol peetud viimase vooru mängu ainsa värava lõi juba varem edasipääsu kindlustanud Milani eest Filippo Inzaghi 70. minutil. Itaalia vanameistri jaoks oli tegemist UEFA eurosarjades juba 63. väravaga, millega ta võttis kõigi aegade rekordi Gerd Müllerilt enda nimele.

Teises sama alagrupi mängus vajas Donetski Šahtar kodus võitu Lissaboni Benfica üle, kuid vastu võeti hoopis 1:2 kaotus. Külaliste mõlemad väravad lõi Óscar Cardozo, kes viis juba 22. minutiks portugallased kahe väravaga juhtima.

Tiitlikaitsja AC Milan lõpetas alagrupi 13 punktiga, Celtic kogus 9, Benfica 7 ja Šahtar 6 punkti.

Teistes Meistrite Liiga alagruppides peetakse viimase vooru mängud järgmisel nädalal. B-alagrupist on juba taganud edasipääsu Chelsea, E-grupis Barcelona, F-grupis Manchester United ja AS Roma, G-grupis Milano Inter ning H-grupis Sevilla ja Arsenal.