Kohtumise ainsa värava lõi avapoolaja kolmandal üleminutil Sardiinias brasiillasest ründaja Diego Farias.

Viimati sai Cagliari võidurõõmu maitsta 5. detsembril, kui võõrsil mängiti tulemusega 2:1 üle Chievo.

Tänane võit tõstis Cagliari Genoast mööda 13. kohale. 18-st mängust on Klavani leivaisal kogutud 20 punkti (4 võitu, 8 viiki, 6 kaotust), Genoal on 19 silma.

Hooaja teise viigi sai tabelisse liider Torino Juventus, kes ei saanud võõrsil jagu tabeli seitsmendast meeskonnast Atalantast. Juventus läks juhtima 2. minutil albaanlase Berat Djimsiti omaväravast. Kodumeeskond viigistas 24. minutil kolumblase Duvan Zapata tabamusest. 56. minutil lõi Zapata ka 2:1 juhtvärava, kuid viimane sõna jäi ikkagi Cristiano Ronaldole, kes oli vahetusest sekkunud alles 65. minutil ning sai jala valgeks 78. minutil.