Mängus läks andmiseks esimestest minutitest peale ning juba 7. minutil jõudis QPR-il peaga sihile Matt Phillips.

Eduseisu saadi nautida aga kõigest kolm minutit, mil Christian Benteke väravaarve avas. 33. minutil sepistas Benteke kiirrünnakust teisegi kolli.

55. minutil sai Phillipsi nurgalöögile pea vahele Clint Hill, kes viigistas 2:2. 78. minutil realiseeris Phillipsi karistuslöögi väravaks Charlie Austin.

Kuid viimane sõna jäi ikkagi Aston Villale ja Bentekele, kes vormistas karistuslöögist kübaratriki ja lõppskoori 3:3.

Aston Villa püsib 29 punktiga 16. kohal, QPR kaks kohta tagapool ehk väljalangemistsoonis 26 punktiga. QPR-i ette mahub Hull City 28 punktiga, tagapool on veel Burnley (26) ja Leicester (22).