Getafe jäi juba 6. minutil kümnekesi, kuna eemaldati Ruben de la Red. Ometi viis Cosmin Contra 44. minutil Hispaania klubi juhtima ja veel minut enne kohtumise lõppu oldi edasipääsule lähedal, sest avamäng lõppes 1:1. Kuid 89. minutil viigistas Franck Ribery seisu ja mäng läks lisaajale.

Lisaaja esimesel ja kolmandal minutil lõid Javier Casquero ja Braulio kaks väravat ning Getafe poolfinaalipääs näis olevat kindel.

Kuid Itaalia koondises 2006. aastal maailmameistriks tulnud Luca Toni (pildil) vähendas 115. minutil vahe pärast Getafe väravavahi Pato eksimust minimaalseks ja lõi 120. minutil peaga seisuks 3:3, mis viiski poolfinaali Bayerni.

Neljapäevased tulemused:

Getafe — Bayern 3:3 la. (1:0, 1:1). 44. Cosmin Contra, 91. Francisco Javier Casquero, 93. Braulio — 89. Franck Ribery, 115., 120. Luca Toni.

Eemaldamine: 6. Ruben de la Red (Getafe).

Bayern edasi 4:4 tänu võõrsil löödud enamväravatele.

Peterburi Zeniit — Leverkuseni Bayer 0:1 (0:1). 18. Dmitri Bulõkin.

Realiseerimata penalti: 85. Anatoli Timoštšuk (Zeniit).

Zeniit edasi 4:2.

PSV Eindhoven — Fiorentina 0:2 (0:1). 38., 53. Adrian Mutu.

Realiseerimata penalti: 80. pen. Timmy Simons (Eindhoven).

Fiorentina edasi 3:1.

Lissaboni Sporting — Glasgow’ Rangers 0:2 (0:0). 60. Jean-Claude Darcheville, 90. Steven Whittaker.

Rangers edasi 2:0.

Poolfinaalides 24. aprillil ja 1. mail kohtuvad Bayern — Zeniit ning Rangers — Fiorentina.