Sandro Wagner viis Bayerni juhima juba 8. minutil. Viis minutit hiljem realiseeris Thomas Müller penalti, tehes seisuks 2:0. Avapoolaja lõpus jättis aga Renato Sanches 11 meetri karistuslöögi realiseerimata ja kohe teise poolaja avaminutitel vähendas Linus Meyer Rödinghauseni kaotusseisu minimaalseks.

Üllatust siiski ei sündinud ja Bayern pääses 2:1 võiduga järgmisse ringi. Müncheni tippklubi tabas aga mängu lõpus kurb uudis, kui Thiago Alcantara vigastas pahkluud. Bayerni peatreener Niko Kovac ütles matši järel, et Thiago oli suurtes valudes ja tema trauma tundub päris tõsine.

Ka tänavune Bundesliga on alanud Bayernile raskelt - üheksa vooruga on saadud juba kaks kaotust ja liider Dortmundi Borussiast jäädakse maha kahe punktiga.