Leicester šokeeris Arsenali kodupublikut avapoolaja esimesel üleminutil, kui Jamie Vardy teenis penalti ja realiseeris selle külmavereliselt, viies külalised 1:0 juhtima.

Teise poolaja kümnendal minutil sai paremkaitsja Danny Simpson teise kollase kaardi ning Leicester pidi jätkama vähemuses. Veerand tundi hiljem jõudis Arsenal vahetusmehe Theo Walcotti tabamusest viigini ning kui käis juba kohtumise viies lisaminut, lõi põlveoperatsioonist taastunud Welbeck 2:1 võiduvärava.

Teises esineliku meeskondade vastasseisus võitis Tottenham võõrsil Harry Kane`i ja Christian Erikseni väravatest Manchester Cityt 2:1.

Tabeliseis on nüüd väga intrigeeriv: Leicesteril on 53, Arsenalil ja Tottenhamil 51 ning Manchester Cityl 47 punkti.