Arsenal otsustas mängu saatuse avapoolaja lõpus, kui kaheksa minuti jooksul lõid Emirates staadionil värava Hector Bellerin, Mesut Özil ja Alexis Sanchez.

76. minutil vähendas Jordan Henderson penaltist Liverpooli kaotusseisu, kuid juba kaheksa minutit hiljem kadus külaliste viimane lootus viigipunkti jahtimiseks, sest Emre Can sai teise kollase kaardi. Lõppseisu vormistas Olivier Giroud 90. minutil.

Manchester United võitis täna kodus Ander Herrera kahe ja Wayne Rooney ühe värava abil Aston Villa 3:1 ning tõusis hetkel kolmandaks.

31 mänguga 63 punkti kogunud Arsenal jääb kaks kohtumist vähem pidanud liidermeeskond Chelseast (67) maha nelja silmaga. Seejuures tuleb Chelseal tänavu veel mängida Arsenaliga ka võõrsil.

Arsenalile järgnevad hetkel Manchester United 62 ja mängu vähem pidanud  Manchester City 61 silmaga. Liverpool on 54 punktiga viies, kuid neist vaid punkti kaugusel on Southampton ja Tottenham (mäng varuks). Vaata tabeliseisu