Odion Ighalo ja Adlene Guedioura viisid külalismeeskonna teise poolaja alguses 2:0 juhtima. Danny Welbeck lõi 88. minutil küll ühe värava tagasi, kuid päästvat viigiväravat Arsenalil enam lüüa ei õnnestunud.

Viimases veerandfinaalis ei suutnud Manchester United täna kodusel Old Traffordil West Ham Unitedi vastu enamat 1:1 viigist ja selle paari võitja selgitab korduskohtumine, mis toimub juba Londoni klubi kodustaadionil. Dimitri Payet viis täna West Hami 68. minutil hiilgava karistuslöögiga juhtima, ent Anthony Martial suutis 83. minutil viigistada.

Lisaks Watfordile on FA Cupil poolfinaali jõudnud ka Crystal Palace ja Everton.

Arsenal, kes kaotab Inglise meistriliigas liider Leicester Cityle juba 8 punktiga, võib kolmapäeva õhtul konkurentsist langeda ka Meistrite liigas, kui võõrsil kohtutakse Barcelonaga, kellele kaotati 1/8-finaali avamäng kodus 0:2.