Seni vaid ühe mängu pidanud ja selle kaotanud Inglismaa klubil üllatus sepistada siiski ei õnnestunud, sest 84. minutil lõi Ronaldinho 1:2 ning lõpuminutitel Filippo Inzaghi (pildil) viigistas, vahendab sportnet.ee

Portsmouth oli juhtima pääsenud 62. minutil Younes Kabouli väravast, 2:0 tegi nigeerlane Nwankwo Kanu 73. minutil. Seni mõlemad mängud võitnud AC Milan jäi 7 punktiga siiski tabelijuhiks.

Ülejäänud kaks selles voorus platsil käinud Premier League’i klubi olid aga võidukad, mõlemad võõrsil.

Manchester City alistas Gelsenkirchenis Schalke 2:0, väravad lõid Benjani Mwaruwari 33. ja Stephen Ireland 67. minutil. Tottenham Hotspur võitis Hollandis Nijmegenis sealse NEC-i 1:0 tänu Jamie O’Hara väravale 14. minutil.

Kolm mängu pidanud klubidest on ainsana kolm võitu Moskva CSKA-l, kes viimati oli 2:1 parem Poznani Lechist. Skoori avas Alan Dzagojev 31. minutil, 2:0 tegi Venemaa tänavune parim jalgpallur Juri Žirkov esimese poolaja lõpus. Poolakad lõid ühe vastuvärava 66. minutil.