Sakslaste poolel olid täpsed Toni Kroos, Mario Götze, Jonas Hector ning Mesut Özil, külaliste auvärava lõi 83. minutil Stephan El Shaarawy.

Sakslased on võitnud viimase 20 aasta jooksul küll Euroopa ja maailmameistritiitli, ent Itaaliast said nagu jagu viimati 1995. aasta 21. juunil. Hilisemad seitse kohtumist olid lõppenud alati kas Itaalia võidu või viigiga.

Tänavust EM-i võõrustav Prantsusmaa alistas Pariisis Venemaa 4:2. Võitjate väravad lõid Ngolo Kante (Leicester City, Inglismaa), André-Pierre Gignac (Tigres, Mehhiko), Dmitri Payet (West Ham, Inglismaa) ning Kingsley Coman (Müncheni Bayern, Saksamaa). Venelastel tegid skoori Peterburi Zeniidi mängumehed Aleksandr Kokorin ja Juri Žirkov.

Äsja sakslastest jagu saanud Inglismaa võõrustas Wembleyl Hollandit ning siirdus kohtumist 41. minutil Jamie Vardy väravast juhtima, ent kaotas lõpuks 1:2. EM-ist eemalejääva Danny Blindi meeskonna tabamuste autoriteks märgiti Vincent Janssen (penalti) ning Luciano Narsingh.

Saksamaa 4:1 Itaalia (viimane värav eestikeelsete kommentaaridega):
Prantsusmaa 4:2 Venemaa:
Inglismaa 1:2 Holland (kaks esimest väravat):