Wales läks Toulouse'i staadionil juba poolajale 2:0 eduseisus - 11. minutil viis meeskonna juhtima Joe Allen, 20. minutil sahistas võrku Neil Taylor. Viimase naela venelaste kirstu lõi sel turniiril juba varem kaks korda skoorinud Gareth Bale, kelle tabamus sündis 67. minutil.

Samal ajal Saint-Etienne'is toimunud kohtumist domineeris täielikult Inglismaa, kes lõi 27 pealelööki slovakkide 4 vastu, kuid väravaraamidesse jõudsid neist vaid 5 (2 vastu). Nurgalöökide saldo 11:0 räägib samuti Inglismaa võimutsemisest, aga annab lõppsaldole vähe juurde.

Tabelisse jäi Walesile 6 punkti, Inglismaale 5, Slovakkiale 4 ja Venemaale 1. See tähendab, et tõenäoliselt pääseb Slovakkia ka kolmanda kohaga play-offi.