Sarnaselt CSKA mängule alustas Zenjov kohtumist algkoosseisus ning väljakul oldud 73 minutiga jõudis ta korda saata nii mõndagi - 26-aastase pärnaka saldole jäi nii kollane kaart, kui kaks head võimalust, millest aga paraku väravavahi tõrjete või kerge ebatäpsuse tõttu skoor ei kasvanud, kirjutab Soccernet.

Kuigi debüütvärav jäi sündimata, võis ligi kuu aega tagasi Torpedoga liitunud Zenjov tööpäeva igati kordaläinuks lugeda - lisaks enda aktiivsusele sai ta pärast lõpuvilet koos tiimikaaslastega uhke trofee ümber Pinatar Cup 2015 võitu tähistada.

Kohtumine hetke Taani kõrgliiga kuuenda meeskonna vastu algas Torpedole kohe positiivsetes toonides, kui 20. minutiks olid Portugali ründaja Hugo Vieira tabamused Torpedo 2:0 ette viinud.

Venemaa kõrgliiga, kus Torpedo 17 vooru järel 12. kohta hoiab, naaseb talvepausilt märtsi alguses.