Koduplatsil peetud kohtumist asus Stravangeri meeskond juhtima 36. minutil, mil akrobaatilise soorituse saatis võrku Norra noortekoondislane Veton Berisha.

Kuigi vahetult enne poolajavilet Ojamaa meeskonnakaaslane Andreas Nordvik viigi jalule seadis, pööras terve kohtumise jooksul kerget initsiatiivi omanud Viking teise kolmveerandtunni esimese veerandtunniga asjad taas otsustavalt enda kasuks. 53. minutil lõi kodupubliku rõõmuks tabloole numbrid 2:1 Islandi koondislane Jon Dadi Bödvarsson ning lõplikult kustutati külaliste lootused viis minutit hiljem, kui taaskord sahistas võrku Berisha.

Eestlastest osutuski päev positiivsemaks just Metsale, kes lisaks kolmele võidupunktile ka kõik 90 minutit keskväljal korda hoides kirja sai.