Vaata mängu väravaid:

Algkoosseisus alustanud ja 82. minutil välja vahetatud Oper lõi 49. minutil seisuks 3:0. AZ Alkmaar alistas Ragnar Klavani abita 3:0 Tilburgi Willem II. Enne viimast vooru on AZ 61 punktiga otse Euroopa Liigasse viival neljandal kohal, kuid järgmisel nädalavahetusel tuleb rinda pista pügala võrra kõrgemal asuva PSV Eindhoveniga, kuna vaid punkti kaugusel asuv Rotterdami Feyenoord mängib 11. kohal oleva Heerenveeniga. Den Haag on 30 punktiga päästval 15. tabelireal.

Inglismaa esiliigas said eestlaste klubid kirja viigipunkti, kui Mihkel Aksalu tööandja Sheffield United viigistas Sheffield Wednesdayga ning Henrik Ojamaa leivaisa Derby County Crystal Palace’iga. Kumbki mees oma klubi koosseisu ei kuulunud. United on pärast 44 kohtumist 59 punktiga kümnes, Derby 53 silmaga 15. kohal.

UD Leiria eest 71. minutil väljakule pääsenud Vjatšeslav Zahovaiko ei suutnud oma meeskonda päästa 0:2 kaotusest Nacionali vastu. Leiria on nüüd 34 silmaga kaheksas.

Sergei Pareiko tegi Tomski Tomi väravasuul nullimängu, kui kodus saadi 0:0 viik Peterburi Zeniti vastu. Tom asub pärast kuut vooru üheksa punktiga kuuendal kohal. Vaata mängu kokkuvõtet siit:

Sander Puri ja AE Larissa lõpetasid Kreeka meistriliiga 1:2 kaotusega Levadiakosile. Puri pääses väljakule 79. minutil. Liigatabelis jäi Larissa 37 punktiga kümnendaks, kuuendast reast jäi neid lahutama vaid kaks punkti.

Taani kõrgliigas ei ole Silkeborg pärast talvepausi sügisesest hoogu leidnud, olles kaotanud viimased neli matši. Möödunud nädalal alistuti kolmapäeval 1:3 Randersile (Kaimar Saag pingil) ning pühapäeval 1:4 Nordsjællandile (Saag sisse 36. minutil). SønderjyskE alistas vastavalt 2:1 HB Køge ning kaotas FC Randersile 0:1. Andrei Sidorenkov mängis mõlemas kogumises 90 minutit. 28 kohtumise järel on Silkeborg langenud 40 punktiga seitsmendaks, SønderjyskE tõusis 32 silmaga üheksandaks.

Győri ETO teenis neljanda järjestikuse viigi, kui võõrsil mängiti 1:1 lähima jälitaja Zalaegerszegi TE-ga. Tarmo Kink sai kirja 90 minutit. Nyíregyháza Spartacus sai 2:2 viigi Újpesti vastu. Martin Hurt vahetati teiseks poolajaks välja. 40 punkti kogunud Győr jätkab pärast 23 vooru kolmandal kohal, Spartacus on endiselt eelviimane.

Norra tugevaimas seltskonnas kaotas Aalesund (Enar Jääger pingil) kolmapäeval võõrsil 1:2 Haugesundile, Stavangeri Viking (Artur Kotenko pingil) viigistas Tromsøga 1:1 ning alistas laupäeval seni kõik kuus kohtumist kaotanud Hønefossi (Aleksandr Dmitrijev pingil) 1:0. Tabelis on Aalesund 13 silmaga teine, Viking 8 punktiga 11. ning seni punktita Hønefoss viimane.

Astme võrra madalamal viigistas Fredrikstad 3:3 Mjøndaleniga. Raio Piiroja tegi kaasa kõik 90 minutit. Kolmest voorust saadud neli silma annavad Fredrikstadile kaheksanda koha.

New York Red Bulls võitis USA meistriliigas 2:1 Dallast ning on pärast nelja kohtumist Idakonverentsi liider. Joel Lindpere tegi viimases kohtumises kaasa kõik 90 minutit ning andis viigiväravale söödu. Vaata mängu kokkuvõtet siit.

Bakuu Neftçi alistas Aserbaidžaanis kodus 1:0 senise liidri Bakuu Interi, aidates sellega esikohale FK Gäbälä 2:1 alistanud Länkärani Häzäri. Eesti koondislastest käis väljakul Dmitri Kruglov, kes sai Neftçi eest kirja 90 minutit. Tema meeskonnakaaslased Taavi Rähn ja Vladimir Voskoboinikov istusid pingil, Häzäri Tihhon Šišov koosseisu ei kuulunud. Kuue parima turniiri juhib nüüd Häzär 25 punktiga, Neftçi on 19 silmaga neljas.

Varna Cherno More alistus Bulgaaria meistrisarjas võõral väljakul 0:1 Sofia Slaviale. Daniil Ratnikov vahetati väljakule 66. minutil. Kolmapäeval alistati 2:0 Mezdra Lokomotiv, siis pääses Ratnikov väljakule 68. minutil. Liigatabelis on Varna 39 punktiga seitsmes.

Konstantin Vassiljev ei kuulunud Lendava Nafta koosseisu, kui võõrsil lepiti 0:0 viiki Sloveenia kõrgliigas viimasel kohal asuva Labod Dravaga. Viis vooru enne hooaja lõppu on Nafta 45 punktiga kolmas, kuid sama arv silmi on ka kuklasse hingaval CM Celjel.

Sergei Zenjov pääses väljakule 61. minutil, kui Lvivi Karpatõ alistus kodus 0:2 Donetski Šahtarile. Pärast 25 kohtumist on Karpatõ 42 punktiga viies. Vitali Gussev mängis 90 minutit Ploieşti Astra 1:1 viigimängus Internationali vastu. 30 punkti kogunud Astra on pudenenud 13. kohale, väljalangemistsoonist lahutab neid kolm silma.

FF Jaro Vitali Telešiga väravas avas hooaja Soome kõrgliigas 3:1 võiduga Lahti üle. Teleš tegi kaasa kõik 90 minutit. Vaata mängu kokkuvõtet siit.
Södertälje Syrianska viigistas Rootsi esiliigas 1:1 Östersiga ning on pärast kahte kohtumist nelja punktiga esikohal. Martin Vunk oli viimases mängus pingil, Tõnis Vanna koosseisu ei kuulunud.