Kuna avamäng võõrsil kaotati 0:1, siis pääses Gabala koondtulemusega 2:1 kolmandasse eelringi. Alagrupiturniirile pääsemiseks tuleb veel läbida ka play-off ring. Vastaseks tuleb neile seal suure tõenäosusega Küprose klubi Apollon, kes avamängus võitis leedukate Trakaid 4:0.

Zenjovi tabamused sündisid 39. ja 53. minutil. 81. minutil teenis Zenjov ka kollase kaardi.

Igor Morozov ei mahtunud Debreceni koosseisu, mis võitis Riia Skontot koguni 9:2 (kahe mängu kokkuvõttes 11:4). Nende järgmine vastane on tõenäoliselt Norra klubi Rosenborg.

Konstantin Vassiljev jälgis pingilt, kuidas Jagiellonia Bialystok kaotas Küprose klubile Nicosia Omoniale 0:1. Avamängus väravaid ei löödud ehk Vassiljevi jaoks on eurohooaeg lõppenud.