Portugalis Estadio Algarve staadionil toimunud lahingut läks Kreeka 460 pealtvaataja ees 10. minutil juhtima Kostas Mitroglu väravast. Eile Tallinnas pressikonverentsil viibinud Liam Walker lõi 26. minutil filigraanse sooritusega 1:1.

44., 45. ja 45.+2. minuti tahaksid gibraltarlased ilmselt mälust pühkida, sest just siis sahises nende võrk veel kolm korda. Ja mitte väljaspoolt, vaid ikka päris seest. Teine poolaeg kulges väravatevaeselt.

Portaali Soccerstand andmetel oli Kreekal kokku 25 pealelööki Gibraltari 9 vastu, millest raamidesse suunati 9:2 ja väravast mööda 12:4. Kreeka valdas palli 64 % ajast, Gibraltar järelikult 36 %. Kääbusriigi tuletõrjujast väravavahi Jordan Perezi nimele kirjutati 5 tõrjet, kreeklane Orestis Karnezise (Udinese) nimele vaid üks.

Kokku on Gibraltar alates 2013. aasta novembrist peetud esimesest sõprusmängust Slovakkiaga pidanud vaid 20 matši, millest võidetud on üks, viigistatud kolm ja kaotatud 16. Väravate vahe: 6:81 (ehk -75). Eestist saab täna esimene riik, kellega Gibraltar on kohtunud kolmel korral. 2014. aasta 5. märtsil peetud esimese matši võitsid Sinisärgid 2:0, sama aasta 26. mail jäi mäng Tallinnas 1:1 viiki - Ragnar Klavan viis meid 4805 pealtvaataja ees 31. minutil juhtima, Jake Gosling viigistas 71. minutil.

Vaata Gibraltari ja Kreeka mängu väravaid!