Werderi viis 16. minutil juhtima Assani Lukimya-Mulongoti, kuid juba 22. minutil tõi Ragnar Klavani täpne pealöök tabloole 1:1 viigiseisu (vaata väravat siit). Eesti koondise keskkaitsja oli mäletatavasti löönud värava ka eelmises Bundesliga mängus.

Vaid minut aega pärast skoorimist põhjustas Klavan aga penalti, mille Franco Di Santo realiseeris ja seeläbi Werderi juhtima viis.

Avapoolaja viimasel minutil viis Bremeni juba 3:1 juhtima Theodor Gebre Selassie ja kuigi Tobias Werner vähendas 79. minutil vahe minimaalseks, Augsburg punktini ei jõudnud.

Suureskoorilisi mänge nähti Bundesligas täna veel. Müncheni Bayern alistas kodus koguni 8:0 Hamburgi, samal ajal võitis Wolfsburg võõrsil Leverkuseni Bayerit 5:4.

Bayern on kogunud 21 vooruga 52 punkti, järgnevad Wolfsburg 44 ja Mönchengladbachi Borussia 36 punktiga. Augsburg jagab Schalkega, kellel on üks mäng varuks, neljandat kohta, punkte mõlemal 34. Eile teise järjestikuse võidu teeninud Dortmundi Borussia jagab 22 punktiga 13. kohta.