VIDEO: Kink kurjustas Pehrssoniga: rääkis küll suure suuga, et need, kes mängivad, saavad koondisse

 (20)

Tänasel Levadia pressikonverentsil pärast 0:0 viiki Nõmme Kaljuga tuli jutuks ka Tarmo Kingi järjekordne väljajäämine Eesti jalgpallikoondise peatreeneri Magnus Pehrssoni valikust.

Kink on pisut pahane, et nüüd, kus ta Levadias jälle jalgu alla on saamas, talle ikka koondisekutset ei esitatud.

"Eks ikka võtan natuke südamesse, miks selliseid valikuid tehakse. Rääkis küll suure suuga, et koondises on need mehed, kes mängivad. Aga ma ei tea... Pool meeskonda väga ei mängi minuarust. Kui räägid üht, siis vastuta ka oma sõnade eest!" rääkis Kink.

"Paljud mehed suure suuga räägivad, eriti siis, kui mina ei mängi... Siis on küll, et "väga ei mängi" ja "La-La-La". Aga see on tema otsus ja ma austan seda. Võib-olla siis ei ole praegu vaja minusuguseid mängijaid. Subbotin ja Luts on hetkel väga heas vormis ja väärivad seda kohta rohkem kui mina, ma ei hakka vaidlema. Aga teatud nimed jätavad küll suure küsimärgi."

Koondise teemat paluti kommenteerida ka Levadia peatreeneril Marko Kristalil, kes sellest aga viisakalt keeldus: "Praegu oli Nõmme Kalju ja Levadia mäng. See, mis toimub koondises, on teiste inimeste otsustada. Minul on alati hea meel, kui minu mängijaid koondisse kutsutakse. Miks neid otsuseid tehakse - ma ei tea, millal neil pressikonverents on -, on küsimus neile."