Šotimaal selleks hooajaks uue näo saanud liigakarikaturniiril osaleb kokku 40 sealset tippmeeskonda, kes on jaotatud kaheksaks viiemeeskonnaliseks alagrupiks. Dundee pidas oma esimese kohtumise Arbroath FC vastu.

81. minutil vahetusest sekkunud Eesti koondise ründajal Henri Anieril läks vaid neli minutit, et väravani jõuda - selle ajani väravateta püsinud mängus tegi Anier skoori 85. minutil, saates karistusala seest terava madala löögi postipõrke kaudu väravavõrku. Võiduks sellest aga ei piisanud, sest Arbroath suutis teisel üleminutil viigistada.

Liigakarika reeglite järgi peeti viigiliselt lõppenud kohtumise järel maha penaltiseeria, mille Dundee tulemusega 5:4 võitis, kirjutades sellega endale tabelisse kaks punkti, Arbroathi saagiks jäi viigiliselt lõppenud normaalaja eest üks punkt.