Võõrsil mängiv Dundee läks Anieri endise koduklubi vastu juhtima 22. minutil. Anier sai meeskonnakaaslaselt John Rankinilt söödu täpselt Motherwelli kaitsjate vahele, kes apelleerisid suluseisule ning seetõttu eestlasele enam suuremat survet ei avaldanud. Karistusala äärelt vajutas Anier palli otse ristnurka.

Poolaja esimesel lisaminutil suutis Motherwell mänguseisu viigistada. 65. minutil lõi Motherwell veel ühe värava ja võitis kohtumise 2:1. Anier viibis platsil kuni lõpuvileni.

Dundee United jätkab tabelis 12. ehk viimasel kohal. Motherwell tõusis seitsmendalt kohalt kuuendaks.

GOAL! Anier with the strike! Motherwell 0 - Dundee Utd 1
Watch the best of the action here: https://t.co/UEU9ILnelP pic.twitter.com/gsLWY58xft— Scottish Sun Sport (@scotsunsport) March 11, 2016