Suhteliselt rabedas ja heitlikus kohtumises läks eestlastel umbkaudu paarkümmend minutit, et mängu sisse elada - kohtumise algus kulges põhiliselt okeaanlaste taktikepi all, meie õnneks nad väga häid võimalusi siiski ei saanud.

Läbimurre sündis mõneti ootamatult, aga Eesti jaoks õnnelikult - 29. minutil saatis Martin Miller palli kavala sööduga karistusalasse, kus väravavahiga kokku põrkamise järel selle Frank Liivak võrku torkas. Liivaku jaoks oli karjääri seitsmendas koondisemängus tegemist teise tabamusega.

Edasine mäng kulges peamiselt Eesti initsiatiivil, kuid domineerimisest rääkida ei saanud - võimalusi tekkis vähevõitu, kuid sellest hoolimata suudeti kohtumine võidusadamasse tüürida.

Eesti ridades tegi koondisedebüüdi kolm pallurit: väravavaht Matvei Igonen tegi postide vahel suurepärase ja kindla esituse, Paide Linnameeskonna kaitsja Michael Lilander sai samuti oma ülesannetega hästi hakkama ning FC Flora poolkaitsja Mihkel Ainsalu sai keskväljal kirja 86 minutit.

Eesti alustas Okeaanias toimuvat turneed 2:0 võiduga Fidži üle. Reisi viimane mäng on kavas 26. novembril Eesti aja järgi kell 8.00, kui vastamisi minnakse Uus-Kaledooniaga.

Eesti koosseis: Matvei Igonen, Karl Mööl, Joonas Tamm, Madis Vihmann, Michael Lilander, Joseph Saliste (63. Trevor Elhi), Frank Liivak (58. Rauno Sappinen), Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu (86. Sören Kaldma), Martin Miller (50. Mark Oliver Roosnupp), Albert Prosa (58. Henri Anier).