Vaikla jaoks sai mäng kehva alguse juba kuuendal minutil, kui Kanadast pärit väliseestlane enda meeskonna karistusalas vastase kukutas ning Östersund 11 meetri trahvilöögi ka realiseeris.

Norrköping võttis seejärel aga mänguohjad enda kätte ning oli pisut enam kui veerandtunni järel juba ise kohtumist 2:1 juhtimas. Edu kestis aga 53. minutini, kui võõrsil mänginud Östersund taas seisu viigistas.

57. minutil avanes külalismeeskonnal taas penaltipunktilt võimalus juhtima asuda, kuid kaks korda noor Vaikla ennast üle mängida ei lubanud - suurepärane tõrje hoidis seisu viigilisena.

Kuigi Norrköping pärast seda uuesti juhtima asus, suutis Östersund kuus minutit enne lõpuvilet ikkagi seisu taas viigistada ning seetõttu kirjutati mõlemale meeskonnale tabelisse juurde üksainus punkt.

Rootsi kõrgliigas hoiab 14 mängust 28 punkti kogunud Vaikla koduklubi teist kohta, jäädes ühe enampeetud mängu juures Malmöst maha kahe silmaga.