Esineliku meeskonnad mängisid omavahel, Jagiellonia võõrustas nendega sama punktiskoori peal olnud Poznani Lechi. Esimene poolaeg tõotas kõike muud kui head. Jagiellonia jäi 39. minutiks kaotusseisus 0:2.

Teine poolaeg algas tagaajamisega, sest kaotus tähendanuks medalikolmikust väljajäämist.

54. minutil vahetati välja Vassiljev ja sisse toodi leedulane Arvydas Novikovas. 77. minutil õnnestus Jagiellonial üks värav tagasi lüüa ja 87. minutil seadis Novikovas jalule viigi 2:2.

Mängu lõpp oli sedavõrd närviline, kaartide rohke ja suurte pausidega, et kohtunik andis koguni 11 lisaminutit! Lõppskoor aga ei muutunud ja 2:2 tähendas Jagielloniale hõbemedaleid ning Lechile pronksmedaleid. Lisaks siis mõlemale meeskonnale kohta UEFA Euroopa liigas.

Meistritiitli ja pääsu Meistrite liigasse võitis Varssavi Legia, kes tegi 0:0 viigi Gdanski Lechiaga.

Legial oli meistrivõistluste lõpuks punkte 44, järgneval kolmel meeskonnal 42.