II liigas mängiv Merkuur läks kohtumist juhtima 12. minutil, mil Raplamaa väravavaht Kristjan Pallav ei suutnud takistada Vladislav Gussevi lööki väravavõrku minemast. Aste madalamal, III liigas pallival Raplamaal oli aga vastus olemas, kui kuus minutit hiljem lõi Viljo Sinikas tartlaste võrku tõelise iluvärava, kirjutab Jalgpall.ee.

38. minutil läks Raplamaa JK meeskonna kapteni Alo Bärengrubi tabamusest 2:1 juhtima, kuid Merkuur suutis viis minutit hiljem Marek Šatovi väravast viigiseisu taastada. Vaheajal mindi siiski Raplamaa 3:2 eduseisul, kui oma õhtu teise värava lõi Bärengrub.

Merkuur otsustas mängu saatuse teise poolaja viieminutilise perioodiga, mil löödi vastase võrku kolm palli - 61. minutil tõi Šatov tabloole viiginumbrid, oma kübaratriki vormistas ta kolm minutit hiljem ning 66. minutil lõi Martin Haljak seisuks 5:3. Lõppseisu 6:3 vormistas esimesel lisaminutil Valeri Šabanov.

Merkuur võitis karika teist aastat järjest. Mullu alistati finaalis FCF Tallinna Ülikool.