Avapoolajal omasid paremaid võimalusi bulgaarlased, kuid standardolukordadest väravale suurt ohtu ei kujutatud. Parim võimalus avanes Bulgaarial poolaja lõpus, kui pikk sööt jõudis Eesti kaitseliini taha. 1-1 olukorda ei suutnud vastane siiski vastu tulnud väravavahi Ingmar Krister Paplavskise vastu lahendada, vahendab jalgpall.ee.

Teisel poolajal suutis vastase kasti rohkem palle suunata Eesti, kui teeniti arvukalt karistuslööke. Kõige lähemale jõudsid taaskord väravale siiski bulgaarlased, kui 75. minutil avanes neil hea võimalus. Ründaja löök läks Eesti väravast siiski mööda.

Päeva esimeses mängus olid platsil samuti meie alagrupi võistkonnad, kui Tadžikistan alistas 1:0 Kreeka.

Eesti jaoks jätkub turniiri teisipäeval, 10. jaanuaril meie aja järgi kell 11, kui kohtutakse Kreekaga. Alagrupiturniir saab Eesti jaoks lõpu neljapäeval, 12. jaanuaril, kui kell 11 on meie vastas Tadžikistan. Alagrupimatšidele järgneb ka kolm kohamängu.

Turniiri kohtumisi saab jälgida otsepildi vahendusel ja ka järelvaadata Granatkini memoriaali YouTube'i kanalist.