Kohtumise skoori avas 26. minutil Mattias Käit ja kõik tundus ilus, kuid kaks minutit hiljem eemaldati mängust German Šlein, kirjutab jalgpall.ee. Eesti võitis siiski poolaja 1:0.

Kohe teise poolaja alguses, 48. minutil viis Pavel Marin Eesti 2:0 juhtima, ent kaks minutit hiljem oli resultatiivne ka San Marino, tehes seisuks 1:2.

Väljakuperemehed said väravast indu juurde ja väravavaht Kristjan Tamme pidi seejärel Eestit mitu korda halvimast päästma. Ootamatult pingeliseks kujunenud kohtumine lõppes siiski Eesti 2:1 võiduga.

Eesti tänane koosseis: Kristjan Tamme, Hindrek Ojamaa, Gerdo Juhkam, Kevin Aloe, German Šlein, Mattias Käit, Pavel Marin (83. Rasmus Peetson), Jan Kokla (65. Andre Paju), Joseph Saliste (70. Andre Järva), Kevin Rääbis, Robert Kirss.