Sloveenia jäi 18. minutil arvulisse vähemusse ning poolaja viimasel minutil viis Andre Järva hea individuaalne sooritus Eesti 1:0 juhtima. Sloveenlased lõid viigivärava 79. minutil, vahendab Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Koondise peatreener Marko Lelov: "Võistkond mängis distsiplineeritult ning haarasid kiiresti juhenditest kinni. Meil oli palju võimalusi ning peame tööd tegema nende finišeerimise kallal.

Mäng oli võrdne ning oleksime võinud selle nii võita kui kaotada. Kuna Eestis on alles hooaja ettevalmistus algjärgus, on arusaadav, et kõikide meeste füüsiline konditsioon pole parim. Lisaks näen võimalusi arenguks ka positsioonirünnakult kaitsefaasi lülitumisel, kui peaksime palli rünnakul kaotama."

Kümne päevaga mängime siin turniiril viis kohtumist, mis on 18 mehega üsna raske. Siiski saan näha mängijate võimekust ning proovida neid väljakul erinevatel positsioonidel."

Eesti U-19 koondis mängib turniiril B-alagrupis, kus vastasteks veel selle vanuseklassi valitsev Euroopa meister Venemaa ning Moldova. Viimasega kohtutaksegi järgmises mängus pühapäeval kell 14.30 Eesti aja järgi. Teisipäeval kell 17 on Eesti poiste vastaseks korraldajamaa koondis.