Mängu käik:

II POOLAEG (0:2)
Kohtumine lõppenud.

90. minut - avavärava autor Demba on lähedal oma teisele tabamusele, kuid Alo Bärengrub päästab palli väravajoonelt. Pall põrkab küll korduvalt vastu maad ja Bärengrubi kätt, kuid kohtuniku armulikkus päästab Kalju penaltist.

77. minut - kiirrünnaku tulemusena saab karistusalas löögile Dudu Macpherlin, kes viib Honka juhtima 2:0. Kalju jaoks on eurorong juba sama hästi kui läinud.

76. minut - Kalju saab järjest kaks nurgalööki, kuid midagi enamat peaga üle värava löömisest Kalju tekitada ei suuda.

73. minut - Kalju teeb vahetuse: Kaarlo Rantaneni asemele tuleb väljakule Kristen Viikmäe.

Pealtvaatajaid on mängule kogunenud päris uhkelt, ametlikuks numbriks antakse 2250. Nii palju publikut pole ükski klubimäng ammu Lilleküla staadionile toonud. Viimati vast FC Levadia ja Newcastle Unitedi vastasseis.

57. minut - Neemelo tõstab efektselt palli Konsale, kelle tee peal seisab ees vaid Honka väravavaht. Paraku takerdub pealelöök puurivahi jalgade vahele.

48. minut - Kalju kaitsjad lasevad karistusala äärelt söödu läbi, Savage Demba pääseb Kert Kütiga silmitsi ning põrutab palli täie jõuga värava tagumisse nurka. Kalju on jäänud 0:1 kaotusseisu. Edasipääsuks vajavad nõmmekad nüüd vähemalt kahte väravat.

---------------------

I POOLAEG (0:0)
Poolaeg lõppenud. Avapoolaega iseloomustas Honka ilmselge domineerimine, kuid samas pole ka Kalju kaitseliin eriliste prohmakatega silma paistnud. Samamoodi jätkates võib isegi lisaajani vastu pidada. Kalju mängijad jätavad oma rünnakutes tihtipeale Neemelo ja Jevdokimovi kahekesi ette toimetama, kuid poolkaitsjaid neile appi ei saada.

43. minut - Honka järjekordne nurgalöök. Kalju mängijale tehakse karistusalas viga ning pall jääb Kert Kütile vabalöögiks.

39. minut - Honka saab järjest kolm nurgalööki, kuid Kalju kaitseliin püsib seni veel kindlana.

38. minut - Konsa sooritab karistusala äärelt vasaku jalaga pealelöögi, kuid mitte eriti tugeva. Honka väravahile on see kerge saak.

36. minut - Honka pallur Dudu Macpherlin lööb palli peaga latti.

29. minut - Wakui üritab palli auti minemist kehaga takistada, kuid tabab mänguvahendit käega ning saab kollase kaardi.

25. minut - Honka neljas nurgalöök. Soomlased on kõikide jõududega karistusalasse trüginud, kuid Kert Kütt püüab palli õhust.

22. minut - Hidetoshi Wakui saab karistusalas pealelöögile, kuid Honka väravavahist tagasi põrkunud pallini Kalju mängijad enam ei ulatu.

19. minut - Juri Jevdokimov sooritab madala ja tugeva pealelöögi ning teenib Kaljule esimese nurgalöögi, millest paraku midagi ohtlikku ei sünni.

17. minut - Kalju värava all tekib ridamisi ohtlikke olukordi, kuid palli väravasse soomlastel lüüa ei õnnestu. Honka domineerib mängu täielikult, pakkudes Kaljule vähe võimalusi enda väljakupoolelt kaugemale jõuda.

11. minut - Teravaid olukordi pole enam sündinud, aga endiselt domineerib mängu külalismeeskond.5. minut - Honka kolmas nurgalöök. Sampo Koskinen põrutab palli kõrge kaarega Kalju fännide tribüünile.

3. minut - Honka saab kaks nurgalööki järjest, kuid Kert Kütt päästab Kalju kiirest avaväravast.

Kalju mängib koosseisus: 69-Kert Kütt, 3-Andres Koogas, 4-Alain Garcia Gutierrez, 5-Alo Bärengrub (kapten), 7-Eino Puri, 8-Kaarlo Rantanen, 10-Oliver Konsa, 14-Ken Kallaste, 15-Juri Jevdokimov, 75-Hidetoshi Wakui, 99-Tarmo Neemelo.

----------------------------

Eelinfo:

"Kõik on tänaseks mänguks valmis. Poisid peavad jalad maas hoidma. Espoo on enne mängu küll favoriit, kuid esimene mäng näitas, et suudame nende vastu mängida küll. Pingutame kindlasti võidu nimel," sõnas Nõmme Kalju spordidirektor Sergei Terehhov.

Soomes toimunud avakohtumine lõppes 0-0 viigiga.

Kuna tegemist on Euromänguga, nõuab kohtumise korraldamine tavaliselt suuremat ettevalmistust. "Euromäng ikkagi ja UEFA poolt on nõudmised suuremad. Seoses toimuva Tallinnas toimuva turniiriga läks natuke kitsaks ning Honkaa oli veidike pahane. Kuid kõik on nüüd korras," kinnitas Terehhov.

Nõmme Kalju kohtub Espoo Honkaga A. Le Coq Arenal täna kell 19.30.