MIDDLESBROUGH: Coyne, Bates, Wheater, McManus, Hoyte, Flood, Bailey, Thomson, Robson, McDonald, Boyd;

Varus:: Steele, Lita, Miller, Arca, Kink, Luke Williams, Grounds;

IPSWICH: Fulop, Peters, McAuley, Smith, Kennedy, Edwards, Hyam, Leadbitter, Norris, Priskin, Walters;

Varus: Murphy, Stead, Brown, Healy, Lambe, Ainsley, Hourihan

--------------

1. poolaeg:

Mäng on alanud.

Mängitud 18 minutiit. Seis on 0:0.

23. minutil lööb Scott McDonald Middlesbrough 1:0 juhtima.

Värava sünnile aitas kaasa vahetusest platsile tulnud Julio Arca.

29. minut: Middlesbrough on õnnega koos, sest Priskini pealelöök leiab kõigest lati. 1:1 oli õhus.

34. minut: Üsna jõhker mäng. Middlesbrough mängija McManus peab minema särki ja pükse vahetama, sest need on verega koos..

Avapoolaeg lõpeb 1:0, kuigi Ipswichil on olnud rohkem pealelööke.

-----------

2. poolaeg:

49. minut: Ipswichi ohtlik karistuslöök, mis võtab müürist rikošeti, kuid väravavaht Coyne tõrjub. Külalised pressivad, et jõuda viigiväravani.

50. minut: Tommy Smith viigistab 1:1-le. Pall võttis suure rikošeti ja lendas väravavõrku.

52. minut: Vaid kaks minutit hiljem lööb Priskin peaga 2:1 Ipswichile.

60. minut: kaitsja Hoyte`i asemel platsile meie mees Tarmo Kink. Kaitses jätkatakse siiski nelja mehega, sest Arca taandub vasakkaitsja kohale. Kink saab mängida harjumuspärasel vasakul äärel.

75. minut: Seis ikka 1:2. Boro ei suuda eriti midagi, hoopis Ipswich on vasturünnakutel väga ohtlik.

76. minut: Ja nii ongi - vahetusmees Jonathan Stead lööb 3:1 Ipswichile.

88. minut: Boro armuaeg hakkab otsa saama, kuid kaheväravaline kaotusseis püsib.

Mäng on lõppenud 3:1 Ipswichi võiduga.

Hiilgav algus Roy Keane`i meeskonnalt, kes võitis võõrsil esiliiga ühte suursoosikut. Eesti koondislane Kink täna midagi märkimisväärset korda saata ei suutnud. Terve Middlesbrough meeskond paistis teisel poolajal silma ühekülgse mängu ja suure arvu pallikaotustega.

Teise eestlase Mihkel Aksalu tööandja Sheffield United mängib pühapäeval Cardiff Cityga.

Mängu eelvaade:

BBC andmetel pääsevad kõik kuus Middlesbrough suvist ostu täna vähemalt varumeeste pingile. Suvel soetas peatreener Gordon Strachan lisaks Tarmo Kingile endise Glasgow Rangersi ründaja Kris Boydi ning Nicky Bailey, Andy Halliday, Stephen McManuse ja Kevin Thomsoni.

Vigastuse tõttu ei saa hooaja esimestel kuudel Middlesbrough`d aidata keskväljamees Rhys Williams.

Ipswichi peatreener Roy Keane peaks täna debüütmänguks platsile panema väravavahi Marton Fulopi ja vasakkaitsja Mark Kennedy.

Middlesbrough, kes alustas eelmist hooaega väga ebaõnnestunult, ei ole sel aastal veel koduväljakul ühtegi mängu kaotanud.

Omavahel on Middlesbrough ja Ipswich kohtunud 50 korda - Tarmo Kingi uus koduklubi on siiani võitnud 15 ja kaotanud 24 mängu. Viimase kümnendi jooksul on aga Ipswich võõrsil Middlesbrough`d võita suutnud vaid korra.

Kõik Briti väljaanded peavad tänase mängu favoriidiks just Middlesbrough`d, kes püsib kodusel Riverside staadionil võitmatuna 12 järjestikust mängu.