Kohtumise ainsa värava lõi Roman Debelko mängu 67. minutil. Eelnevalt suutsid Levadia mängijad ilusasti Flora kaitse lahti harutada ning karistusala keskele täiesti üksinda jäetud Debelko saatis palli kindlalt parema posti äärde.

Flora üritas vahetustega veel mängu murrangut tuua ja Markus Poom sooritas ka kaks head pealelööki, kuid skoor enam ei muutunud.

Levadia peab suure kummarduse tegema väravavahile Sergei Lepmetsale, kes suutis mitmel korral heade tõrjetega meeskonna päästa.

Levadiale oli see üheksandaks Eesti karikavõiduks. Eelnevad tiitlid on saavutatud hooaegadel 1998/99, 1999/2000, 2003/04, 2004/05, 2006/07, 2009/10, 2011/12 ja 2013/14. Flora on karika võitnud seitsmel korral.

Karikafinaali oli Lilleküla staadionil vaatamas 2369 pealtvaatajat.

Enne mängu:

FCI Levadia on tänavu suure rivaali juba kahel korral alustanud. 23. veebruaril toimunud Superkarikas juhtis küll Flora 84. minutiks 2:0, kuid Nikita Andreevi ja Kirill Nesterovi tabamused viisid mängu penaltiseeriani, millest triumfeeris FCI Levadia. 14. aprillil alistas FCI Levadia oma vastase Premium liigas Sportland Arenal tulemusega 2:1.

FCI Levadia käis viimati väljakul teisipäeval, kui 90. minutiks juhiti Hiiu staadionil Nõmme Kalju FC vastu, kuid kaks lisaminuti väravat andsid võidu Nõmme meeskonnale, kes möödus FCI Levadiast ka liigatabelis tabelis. Flora mängis oma liigamängu kolmapäeval, kui A. Le Coq Arenal oldi FC Kuressaarest üle 2:1, lisab jalgpall.ee.